مدیرعامل شرکت معماری رازنگر
مدیرعامل شرکت معماری رازنگرمهندس مهدی واحدی
آرشیتکت و مجری دکوراسیون داخلی

شرکت معماری رازنگر

شرکت رازنگر بابیش از یک دهه سابقه در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هست.

هسته اولیه مجموعه در سال ۱۳۸۶با گردهم آمدن گروهی از مهندسین با تجربه در سطح شهر تهران شروع به فعالیت کرد.ودر سال ۱۳۹۴به صورت رسمی با نام شرکت معماری رازنگر به شماره ثبت ۴۸۰۸۶۰ثبت گردید.

شرکت راز نگر پروژه های متعددی را در سطح کشور طراحی و اجرا کرده است با تیم حرفه ای مهندسین معمار طرح های خود را ارائه می دهد و تیم پیمانکاری قوی طرح ها را جز به جز اجرا می کنند

هدف اصلی شرکت ارتقای سطح کیفی معماری داخلی و دکوراسیون و همچنین آرامش و آسایش استفاده کنندگان از فضاهایشان است.بهبود کیفیت اجرای ساختمان ها امری ضروری است چرا که در غیر اینصورت چیزی جز اتلاف مصالح و نیروی انسانی نیست
لذا این مجموعه با گردهم آمدن گروهی از مهندسین فرهیخته و با تجربه و همچنین نیروهای متخصص ماهر سعی در اجرای هرچه بهتر ابنیه با رعایت اصول و مقررات ملی و استانداردهای جهانی دارد.

کیفیت ما ضمانت ماست

شرکت معماری رازنگر به یاری گروه طراحان حرفه ایی و با تجربه و تیم اجرایی متخصص و کارآزموده سعی بر آن دارد آنچه از خود بر جای میگذارد برجسته و کم نظیر باشد

بررسی دقیق عادات و روشهای زندگی اشخاص حتی شناخت حالات روحی آنها در جهت ارائه بهترین روش های طراحی و ساخت حائز اهمیت است. شعارشرکت رازنگر از ابتدا تا کنون همواره صداقت و اعتماد متقابل بوده است.

شرکت معماری رازنگر با استفاده طراحان خلاق و نرم افزارهای مدرن ابتدا طرح مورد نیاز را برای مشتریان عزیز فراهم کرده سپس باهزینه ای بسیار مناسب و باتوجه به آشنائی کامل با کالاهای داخلی و خارجی، اجرای طرحهای ارائه شده را به عهده میگیرد.

طراح های ما ؛ همان دستهای که رویا های شما را می سازند ، با روش مختلف طراحی کارمی کنند و آن ها تجربیات قوی ای را که در طی چند سال در کارشان از هرپروژه به دست آورده اند با سطح وسیعی از نمونه سبک های طراحی پوشش می دهند .

ما رویاهای شما را تحقق می بخشیم

معماری برای ما خاص و شگفت انگیز است! مهم نیست پروژه کوچک باشد یا بزرگ، مهم خلاقیت است که آن را ویژه به نمایش می گذارد.

رویا هات رو بساز

از محیط کار، منزل و فضایی که در آن هستید، لذت ببرید